Nederlands     English     Turkish
NL    EN    TR
For smart investments and unforgettable holidays in Turkey
 
Turquoise Coast Holidays
    

 Home
 Properties For Sale
 Land For Sale
 Flat For Land Basis
 Off Plan Projects
 Holiday Rentals
 Secluded Holiday Villas
 Invest in Turkey
 Your Dream House
 Project Advisor
 Istanbul City Trips
 Hair Transplantation
 Dental Care Istanbul
 Plastic Surgery
 Aesthetetic Surgery
 Eye and Vision Surgery
 Honeymoon
 Hotel Bookings
 Letting Programmes
 Flight Tickets
 E-Visa Turkey
 Airport Transfers
 Rent A Car
 Jeep & Other Safaries
 Tours & Excursions
 Halal Tours
 Boat Trips
 Activities
 Long Term Rentals
 Investment/Trade NL TR
 Area Information
 European Tourism Fairs
 Intern. Cooperations
 Turkey Promotion
 Contact Us
 Guest Book
 Tell-a-friend


Weersverwachting
Fethiye
Meer weer in Fethiye


TURKEY PROMOTION- TURQUOISE COAST HOLIDAYS 
THE NETHERLANDS and EUROPEAN COUNTRIES

 

Türkiye'de aldigimiz turizm egitimi, tecrubesi ve yılların deneyimi, 2004 ten sonra Avrupa’da aldigimiz turizm egitimi, tecrubesi ve yılların deneyimini birlestirerek, elimizdeki imkanlari ve olanaklari en iyi sekilde kullanarak, gucumuzun yettigi kadar,  ülkemizin millî, manevî, tarihî, kültürel, sanatsal ve turistik değerlerinin yurt dışında, basta Hollanda olmak uzere diger Avrupa Birligi Ulkerinde tanıtımını yapmaktayiz. Sartlar, olanaklarimiz ve gucumuz yettigi kadar Türkiye nin tanitimi icin elimizden gelenin en iyisini yapiyor ve gelecekte yapmaya devam edecegiz. Bunu ustumuze dusen bir sorumluluk, bir gorev olarak goruyor ve gururla yapiyoruz.
 


Ülkemize yönelik turizm talebini artırmak amacıyla yurt dışındaki fuarlara surekli katiliyor, sosyal media, web sayfamiz ve ofisimizden Türkiye nin tanitimini surekli yapiyor, yapmaya devam edecegiz. Ulke imajının dünya pazarlarında güçlenmesi amaçlarına hizmet edecek projeler üretmeye devam edecegiz.
 


Ofisimizin merkezi konumda olmasinin  bize verdigi avantaji en iyi sekilde kullanarak buyuk televizyon ekranlarinda ve bilgisayarlarda (elimizdeki imkanlar dogrultusunda video, resim, brosur, katalog) Türkiye’nin doğal, kültürel ve tarihi değerlerini tanitiyor, yaşamın içinden görüntüler ve insan unsurlarini kullanarak, ülkemizi dünya turizm pazarında lider konuma gelmesi icin elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz.

 Yurt dışındaki tanıtım faaliyetlerimize imkanlarimiz yettigi kadar yatirim yapip, Ülkemizin gelişimi için durmaksızın çalışmaya devam edecegiz.

 Avrupa’da yasayan yatirimcilara yeni fikirler üreterek Türkiye ye yatirimlarini yapmalarini, dünya seyahat ticaretinin ülkemize yönelmesini ve Türkiye nin pazar payının artırılması icin surekli calisacagiz.

 TURQUOISE COAST HOLIDAYS, bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; Ülkemizin gelişimi ve ekonomisinde katkıda bulunmak için durmaksızın çalışıyoruz.

 Sizde Köyünüzün , ilcenizin, ilinizin, Türkiye’nin doğal, kültürel ve tarihi değerlerinin Avrupa Birligi Ulkerinde tanitilmasini istiyorsaniz bize resim, video, brosur, katalog ulastirmaniz yeterli.
 

 İşbirliğinden Güçbirliğine. Siz Türkiye’nin doğal, kültürel ve tarihi değerlerini bize ulastirin, Bizde Avrupa da elden ele dagitimini ve tanitimini yapalim.

 


Saygilarimizla,

TURQUOISE COAST HOLIDAYS

 

AKDAMAR ADASI


OLUDENIZ FETHIYE GUN BATIMI

 

ANTİK KENTLER


 

AYASOFYA ISTANBUL


 

ÖLÜDENİZ FETHIYE


 

KARTALKAYA / ERCİYES / ULUDAĞ


 

PAMUKKALE DENIZLI


 

KUYUCAK ISPARTA


 

MARDIN KALESI


 

CAY BAHCESI GIRESUN


 

KAPADOKYA NEVSEHIR


 

NEMRUT DAGI ADIYAMANFETHIYE KOYLARI GUN BATIMI